324 WALKER AVE

GREENACRES, Florida 33463 · Palm Beach County · Parcel 18424423010100070

$189 039
Assessed Value
$313 665
Market Value
Annual Tax
$164 039
Taxable Value
Ownership
OwnerDOSTIE URBAN C EST
Mailing Address324 WALKER AVE GREENACRES Florida 33463
Property Details
Year Built1958
Living Area1 500 sq ft
Lot Size6 505 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$172 300
Just (Market) Value$313 665
Assessed Value$189 039
Exemptions-$25 000
Taxable Value$164 039