323 KNOTTY PINE CIR B1

GREENACRES, Florida 33463 · Palm Beach County · Parcel 18424426153230021

$49 673
Assessed Value
$142 297
Market Value
Annual Tax
$24 673
Taxable Value
Ownership
OwnerPERRON PATRICIA A &
Mailing Address323 KNOTTY PINE CIR UNIT B-1 GREENACRES Florida 33463
Property Details
Year Built1981
Living Area937 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$142 297
Assessed Value$49 673
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 673