320 NE WAVECREST WAY

BOCA RATON, Florida 33432 · Palm Beach County · Parcel 06434720100010440

$4 096 734
Assessed Value
$4 096 734
Market Value
Annual Tax
$4 096 734
Taxable Value
Ownership
OwnerWAVECREST 320 LLC
Mailing Address15087 POWELLS COVE BLVD FLUSHING New York 11357
Property Details
Year Built2024
Living Area6 118 sq ft
Lot Size9 046 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$960 356
Building Value$3 136 378
Just (Market) Value$4 096 734
Assessed Value$4 096 734
Taxable Value$4 096 734