3086 ELDORADO DR

PAHOKEE, Florida 33476 · Palm Beach County · Parcel 48374220050000200

$49 895
Assessed Value
$146 019
Market Value
Annual Tax
$24 895
Taxable Value
Ownership
OwnerCARROLL LEROY G
Mailing AddressPO BOX 519 PAHOKEE Florida 33476
Property Details
Year Built1980
Living Area1 000 sq ft
Lot Size7 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$48 000
Just (Market) Value$146 019
Assessed Value$49 895
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 895