3047 CORNWALL C

BOCA RATON, Florida 33434 · Palm Beach County · Parcel 00424708070033047

$30 283
Assessed Value
$90 778
Market Value
Annual Tax
$5 283
Taxable Value
Ownership
OwnerWALWYN JOYCE A &
Mailing Address3047 CORNWALL C BOCA RATON Florida 33434
Property Details
Year Built1979
Living Area752 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$90 778
Assessed Value$30 283
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 283