280 W 23RD ST

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434228250170310

$44 781
Assessed Value
$213 327
Market Value
Annual Tax
$19 781
Taxable Value
Ownership
OwnerGREENE SHARON
Mailing Address280 W 23RD ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1960
Living Area1 056 sq ft
Lot Size7 980 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$100 000
Just (Market) Value$213 327
Assessed Value$44 781
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 781