271 E 3RD ST

PAHOKEE, Florida 33476 · Palm Beach County · Parcel 48374218040000140

$43 513
Assessed Value
$91 750
Market Value
Annual Tax
$18 513
Taxable Value
Ownership
OwnerRODRIGUEZ BENEDITA R &
Mailing Address271 E 3RD ST PAHOKEE Florida 33476
Property Details
Year Built1946
Living Area1 534 sq ft
Lot Size6 246 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 500
Just (Market) Value$91 750
Assessed Value$43 513
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 513