2707 PEER LN

DELRAY BEACH, Florida 33445 · Palm Beach County · Parcel 12434619140061700

$47 152
Assessed Value
$161 460
Market Value
Annual Tax
$22 152
Taxable Value
Ownership
OwnerSCHUCHERT LISA &
Mailing Address2707 PEER LN # 918 DELRAY BEACH Florida 33445
Property Details
Year Built1983
Living Area800 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$161 460
Assessed Value$47 152
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 152