2700 PEER LN

DELRAY BEACH, Florida 33445 · Palm Beach County · Parcel 12434619140061730

$49 955
Assessed Value
$161 460
Market Value
Annual Tax
$24 955
Taxable Value
Ownership
OwnerCHRIST BILLIE J
Mailing Address2700 PEER LN UNIT 173 DELRAY BEACH Florida 33445
Property Details
Year Built1983
Living Area800 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$161 460
Assessed Value$49 955
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 955
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2025 $10 11
1 de abril de 2025 $10 11