2643 BACOM POINT RD

PAHOKEE, Florida 33476 · Palm Beach County · Parcel 48364224010000511

$39 547
Assessed Value
$77 865
Market Value
Annual Tax
$14 547
Taxable Value
Ownership
OwnerDELGADO RAMON RAFAEL GUERRERO
Mailing Address2643 BACOM POINT RD PAHOKEE Florida 33476
Property Details
Year Built1928
Living Area1 080 sq ft
Lot Size13 068 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$77 865
Assessed Value$39 547
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 547