255 MAIN BLVD C

BOYNTON BEACH, Florida 33435 · Palm Beach County · Parcel 08434533162550030

$40 721
Assessed Value
$120 636
Market Value
Annual Tax
$15 721
Taxable Value
Ownership
OwnerMADDOCK MARY ANN
Mailing Address255 MAIN BLVD APT C BOYNTON BEACH Florida 33435
Property Details
Year Built1968
Living Area954 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$120 636
Assessed Value$40 721
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 721