231 MONACO E

DELRAY BEACH, Florida 33446 · Palm Beach County · Parcel 00424622080052310

$46 206
Assessed Value
$60 582
Market Value
Annual Tax
$21 206
Taxable Value
Ownership
OwnerHUBERS GEORGE W
Mailing Address231 MONACO E DELRAY BEACH Florida 33446
Property Details
Year Built1974
Living Area726 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$60 582
Assessed Value$46 206
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 206