230 HORIZONS E 211

BOYNTON BEACH, Florida 33435 · Palm Beach County · Parcel 08434527380000230

$37 111
Assessed Value
$120 550
Market Value
Annual Tax
$12 111
Taxable Value
Ownership
OwnerFULTS HELEN V
Mailing Address230 HORIZONS E APT 211 BOYNTON BEACH Florida 33435
Property Details
Year Built1968
Living Area587 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$120 550
Assessed Value$37 111
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 111