225 S D ST

LAKE WORTH, Florida 33460 · Palm Beach County · Parcel 38434421150730290

$37 246
Assessed Value
$214 905
Market Value
Annual Tax
$12 246
Taxable Value
Ownership
OwnerLOPEZ LETICIA
Mailing Address225 S D ST LAKE WORTH BEACH Florida 33460
Property Details
Year Built1925
Living Area806 sq ft
Lot Size6 750 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$155 800
Just (Market) Value$214 905
Assessed Value$37 246
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 246