225 MAIN BLVD 2C

BOYNTON BEACH, Florida 33435 · Palm Beach County · Parcel 08434533152250070

$29 103
Assessed Value
$100 557
Market Value
Annual Tax
$4 103
Taxable Value
Ownership
OwnerMALONEY MICHAEL P
Mailing Address225 MAIN BLVD APT 2C BOYNTON BEACH Florida 33435
Property Details
Year Built1966
Living Area754 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$100 557
Assessed Value$29 103
Exemptions-$25 000
Taxable Value$4 103