223 NORMANDY E

DELRAY BEACH, Florida 33484 · Palm Beach County · Parcel 00424622130052230

$48 927
Assessed Value
$94 582
Market Value
Annual Tax
$23 927
Taxable Value
Ownership
OwnerVO TRAM
Mailing Address223 NORMANDY E DELRAY BEACH Florida 33484
Property Details
Year Built1980
Living Area907 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$94 582
Assessed Value$48 927
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 927