2142 WHITE PINE CIR A

GREENACRES, Florida 33415 · Palm Beach County · Parcel 18424415200000331

$48 470
Assessed Value
$235 558
Market Value
Annual Tax
$23 470
Taxable Value
Ownership
OwnerGHERMAN STACEY M
Mailing Address2142 WHITE PINE CIR APT A GREENACRES Florida 33415
Property Details
Year Built1981
Living Area1 252 sq ft
Lot Size1 225 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$235 558
Assessed Value$48 470
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 470