2115 NE 2ND CT

BOYNTON BEACH, Florida 33435 · Palm Beach County · Parcel 08434515070220140

$46 859
Assessed Value
$274 565
Market Value
Annual Tax
$21 859
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON WILLIE JR
Mailing Address2115 NE 2ND CT BOYNTON BEACH Florida 33435
Property Details
Year Built1966
Living Area1 080 sq ft
Lot Size8 214 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$124 428
Just (Market) Value$274 565
Assessed Value$46 859
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 859