2090 CORNWALL E

BOCA RATON, Florida 33434 · Palm Beach County · Parcel 00424708070052090

$26 681
Assessed Value
$90 598
Market Value
Annual Tax
$1 681
Taxable Value
Ownership
OwnerCOIRO RONALD
Mailing Address2090 CORNWALL E BOCA RATON Florida 33434
Property Details
Year Built1979
Living Area752 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$90 598
Assessed Value$26 681
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 681