2081 GUILDFORD E

BOCA RATON, Florida 33434 · Palm Beach County · Parcel 00424708110052081

$46 653
Assessed Value
$105 000
Market Value
Annual Tax
$21 653
Taxable Value
Ownership
OwnerBREITBART SHEILA
Mailing Address2081 GUILDFORD E BOCA RATON Florida 33434
Property Details
Year Built1980
Living Area880 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$105 000
Assessed Value$46 653
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 653