205 SAXONY E

DELRAY BEACH, Florida 33446 · Palm Beach County · Parcel 00424622090052050

$41 522
Assessed Value
$79 582
Market Value
Annual Tax
$16 522
Taxable Value
Ownership
OwnerBENJAMIN GYLAINE
Mailing Address205 SAXONY E DELRAY BEACH Florida 33446
Property Details
Year Built1974
Living Area883 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$79 582
Assessed Value$41 522
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 522