203 MONACO E

DELRAY BEACH, Florida 33446 · Palm Beach County · Parcel 00424622080052030

$34 088
Assessed Value
$61 582
Market Value
Annual Tax
$9 088
Taxable Value
Ownership
OwnerDE LIETO JACK
Mailing Address203 MONACO E DELRAY BEACH Florida 33446
Property Details
Year Built1974
Living Area726 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$61 582
Assessed Value$34 088
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 088