2001 W 23RD ST

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434230040040010

$47 254
Assessed Value
$219 952
Market Value
Annual Tax
$22 254
Taxable Value
Ownership
OwnerMOBLEY MARGARET
Mailing Address2001 W 23RD ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1977
Living Area1 221 sq ft
Lot Size6 809 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$82 618
Just (Market) Value$219 952
Assessed Value$47 254
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 254