2000 SPRINGDALE BLVD 310

PALM SPRINGS, Florida 33461 · Palm Beach County · Parcel 70434418340023100

$42 840
Assessed Value
$155 000
Market Value
Annual Tax
$17 840
Taxable Value
Ownership
OwnerISAAC JORGE
Mailing Address2000 SPRINGDALE BLVD # F-310 PALM SPRINGS Florida 33461
Property Details
Year Built1985
Living Area839 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$155 000
Assessed Value$42 840
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 840