192 MANSFIELD E

BOCA RATON, Florida 33434 · Palm Beach County · Parcel 00424708100051920

$38 057
Assessed Value
$110 000
Market Value
Annual Tax
$13 057
Taxable Value
Ownership
OwnerBRANDLI PAUL &
Mailing Address192 MANSFIELD E BOCA RATON Florida 33434
Property Details
Year Built1980
Living Area835 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$110 000
Assessed Value$38 057
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 057