1808 SEMINOLE BLVD

WEST PALM BEACH, Florida 33409 · Palm Beach County · Parcel 00434330030580310

$205 333
Assessed Value
$317 852
Market Value
Annual Tax
$180 333
Taxable Value
Ownership
OwnerBLAIR SHERRIE N &
Mailing Address1808 SEMINOLE BLVD WEST PALM BEACH Florida 33409
Property Details
Year Built1940
Living Area1 326 sq ft
Lot Size24 036 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$174 171
Building Value$16 935
Just (Market) Value$317 852
Assessed Value$205 333
Exemptions-$25 000
Taxable Value$180 333