1803 W 26TH ST

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434230050000430

$143 818
Assessed Value
$238 573
Market Value
Annual Tax
$119 287
Taxable Value
Ownership
OwnerFLEURIMOND ANETTE
Mailing Address1803 W 26TH ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1982
Living Area1 633 sq ft
Lot Size5 100 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$78 750
Just (Market) Value$238 573
Assessed Value$143 818
Exemptions-$24 531
Taxable Value$119 287
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2025 $10 11
1 de junio de 2025 $10 11