1803 FOREST AVE

PALM SPRINGS, Florida 33406 · Palm Beach County · Parcel 70424412000005231

$46 514
Assessed Value
$379 050
Market Value
Annual Tax
$21 514
Taxable Value
Ownership
OwnerMILES SUSAN J
Mailing Address1803 FOREST AVE WEST PALM BEACH Florida 33406
Property Details
Year Built1971
Living Area1 800 sq ft
Lot Size13 333 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$178 228
Just (Market) Value$379 050
Assessed Value$46 514
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 514