175 CAPRI D

DELRAY BEACH, Florida 33484 · Palm Beach County · Parcel 00424623060041750

$35 717
Assessed Value
$99 597
Market Value
Annual Tax
$10 717
Taxable Value
Ownership
OwnerLEINER RICHARD &
Mailing Address175 CAPRI D DELRAY BEACH Florida 33484
Property Details
Year Built1979
Living Area905 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$99 597
Assessed Value$35 717
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 717