172 W 35TH ST

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434228300020071

$31 887
Assessed Value
$144 192
Market Value
Annual Tax
$6 887
Taxable Value
Ownership
OwnerJACKSON L B &
Mailing Address172 W 35TH ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1956
Living Area815 sq ft
Lot Size5 100 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$63 000
Just (Market) Value$144 192
Assessed Value$31 887
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 887