155 W 31ST CT

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434228100000070

$34 689
Assessed Value
$177 995
Market Value
Annual Tax
$9 689
Taxable Value
Ownership
OwnerTHOMAS HENRY E
Mailing Address155 W 31ST CT RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1959
Living Area832 sq ft
Lot Size8 031 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 000
Just (Market) Value$177 995
Assessed Value$34 689
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 689