1373 7TH ST

WEST PALM BEACH, Florida 33401 · Palm Beach County · Parcel 74434316050480360

$122 199
Assessed Value
$208 287
Market Value
Annual Tax
$104 144
Taxable Value
Ownership
OwnerMARTIN AUDREY P &
Mailing Address470 W 30TH ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1959
Living Area704 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$132 196
Just (Market) Value$208 287
Assessed Value$122 199
Exemptions-$18 055
Taxable Value$104 144