1369 9TH ST

WEST PALM BEACH, Florida 33401 · Palm Beach County · Parcel 74434316050500030

$46 812
Assessed Value
$256 135
Market Value
Annual Tax
$21 812
Taxable Value
Ownership
OwnerHILL JACQUELINE R
Mailing Address1369 9TH ST WEST PALM BEACH Florida 33401
Property Details
Year Built1959
Living Area1 024 sq ft
Lot Size6 052 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$132 104
Just (Market) Value$256 135
Assessed Value$46 812
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 812