12505 TRIUMPH LN

PALM BEACH GARDENS, Florida 33412 · Palm Beach County · Parcel 52414210030001310

$651 595
Assessed Value
$651 595
Market Value
Annual Tax
$651 595
Taxable Value
Ownership
OwnerLIEBER LIVING TRUST
Mailing Address12505 TRIUMPH LN WEST PALM BEACH Florida 33412
Property Details
Year Built2024
Living Area2 117 sq ft
Lot Size7 266 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$173 000
Building Value$478 595
Just (Market) Value$651 595
Assessed Value$651 595
Taxable Value$651 595
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2024 $805 240 01