125 W 31ST CT

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434228100000040

$38 146
Assessed Value
$180 150
Market Value
Annual Tax
$13 146
Taxable Value
Ownership
OwnerBAKER JEANNE T
Mailing Address125 W 31ST CT RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1956
Living Area884 sq ft
Lot Size8 031 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 000
Just (Market) Value$180 150
Assessed Value$38 146
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 146