1232 W 26TH ST

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434229130110421

$46 529
Assessed Value
$218 536
Market Value
Annual Tax
$21 529
Taxable Value
Ownership
OwnerTHACKOOR M &
Mailing Address1232 W 26 ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1969
Living Area1 616 sq ft
Lot Size6 351 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$81 702
Just (Market) Value$218 536
Assessed Value$46 529
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 529