121 W 35TH ST

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434228300020180

$140 619
Assessed Value
$199 092
Market Value
Annual Tax
$115 619
Taxable Value
Ownership
OwnerADAMS JOHN H &
Mailing Address121 W 35TH ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1955
Living Area1 634 sq ft
Lot Size5 100 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Just (Market) Value$199 092
Assessed Value$140 619
Exemptions-$25 000
Taxable Value$115 619