1209 S E ST

LAKE WORTH, Florida 33460 · Palm Beach County · Parcel 38434433090010040

$35 364
Assessed Value
$266 689
Market Value
Annual Tax
$10 364
Taxable Value
Ownership
OwnerWHYMS LEON T
Mailing Address1209 S E ST LAKE WORTH BEACH Florida 33460
Property Details
Year Built1953
Living Area1 110 sq ft
Lot Size5 500 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$130 800
Just (Market) Value$266 689
Assessed Value$35 364
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 364