120 N M ST E

LAKE WORTH, Florida 33460 · Palm Beach County · Parcel 38434422230000050

$132 055
Assessed Value
$205 000
Market Value
Annual Tax
$107 055
Taxable Value
Ownership
OwnerMACLEOD ANNA F &
Mailing Address120 N M ST APT E LAKE WORTH BEACH Florida 33460
Property Details
Year Built1980
Living Area1 064 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$205 000
Assessed Value$132 055
Exemptions-$25 000
Taxable Value$107 055