119 S E ST

LAKE WORTH, Florida 33460 · Palm Beach County · Parcel 38434421150610250

$256 978
Assessed Value
$357 563
Market Value
Annual Tax
$238 495
Taxable Value
Ownership
OwnerTAYLOR BRET RYAN
Mailing Address119 S E ST LAKE WORTH BEACH Florida 33460
Property Details
Year Built1946
Living Area1 716 sq ft
Lot Size6 754 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$155 880
Just (Market) Value$357 563
Assessed Value$256 978
Exemptions-$18 483
Taxable Value$238 495