117 N E ST 1

LAKE WORTH, Florida 33460 · Palm Beach County · Parcel 38434421320001010

$25 965
Assessed Value
$120 000
Market Value
Annual Tax
$965
Taxable Value
Ownership
OwnerMOUSSA ANDREWES I &
Mailing Address117 N E ST # 1 LAKE WORTH BEACH Florida 33460
Property Details
Year Built1980
Living Area805 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$120 000
Assessed Value$25 965
Exemptions-$25 000
Taxable Value$965