1077 MANOR DR

PALM SPRINGS, Florida 33461 · Palm Beach County · Parcel 70434419250000201

$43 526
Assessed Value
$243 155
Market Value
Annual Tax
$18 526
Taxable Value
Ownership
OwnerFRANCISCO HERLINDA
Mailing Address1077 MANOR DR UNIT 20A LAKE WORTH BEACH Florida 33461
Property Details
Year Built1980
Living Area1 098 sq ft
Lot Size1 720 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$243 155
Assessed Value$43 526
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 526