88 CITRINE LOOP

KISSIMMEE, Florida 34758 · Osceola County · Parcel 112728501800010980

$333 200
Assessed Value
$333 200
Market Value
Annual Tax
$308 200
Taxable Value
Ownership
OwnerCASTRO PACHECO MARYLAURA
Mailing Address88 CITRINE LOOP KISSIMMEE FL 34758
Property Details
Year Built2024
Living Area2 395 sq ft
Lot Size10 454 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$71 500
Building Value$261 700
Just (Market) Value$333 200
Assessed Value$333 200
Exemptions-$50 722
Taxable Value$308 200
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $411 500 01