854 E FLAG LN

KISSIMMEE, Florida 34759 · Osceola County · Parcel 252628612416600060

$44 555
Assessed Value
$201 600
Market Value
Annual Tax
$19 555
Taxable Value
Ownership
OwnerDUBE PETER A
Mailing Address854 E FLAG LN KISSIMMEE FL 34759
Property Details
Year Built1974
Living Area1 536 sq ft
Lot Size7 710 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Just (Market) Value$201 600
Assessed Value$44 555
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 555