84 CITRINE LOOP

KISSIMMEE, Florida 34758 · Osceola County · Parcel 112728501800010970

$355 100
Assessed Value
$355 100
Market Value
Annual Tax
$330 100
Taxable Value
Ownership
OwnerCASTRO PACHECO JUAN DIEGO
Mailing Address84 CITRINE LOOP KISSIMMEE FL 34758
Property Details
Year Built2024
Living Area2 505 sq ft
Lot Size10 454 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$71 500
Building Value$283 600
Just (Market) Value$355 100
Assessed Value$355 100
Exemptions-$50 722
Taxable Value$330 100
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $421 000 01