6331 DEW DROP LOOP

SAINT CLOUD, Florida 34771 · Osceola County · Parcel 112531572400018870

$404 000
Assessed Value
$404 000
Market Value
Annual Tax
$404 000
Taxable Value
Ownership
OwnerDURZO ELIZABETH ANN
Mailing Address6331 DEW DROP LOOP SAINT CLOUD FL 34771
Property Details
Year Built2024
Living Area2 417 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$73 500
Building Value$330 500
Just (Market) Value$404 000
Assessed Value$404 000
Taxable Value$404 000
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $670 000 01