470 MUIRFIELD LOOP

KISSIMMEE, Florida 34747 · Osceola County · Parcel 352527488100010900

$5 267 900
Assessed Value
$5 267 900
Market Value
Annual Tax
$5 267 900
Taxable Value
Ownership
OwnerCHANDLER STUART
Mailing Address7468 CABIN COVE ROAD SOUTH SHERWOOD MD 21165
Property Details
Year Built2024
Living Area19 778 sq ft
Lot Size28 314 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$570 000
Building Value$4 697 900
Just (Market) Value$5 267 900
Assessed Value$5 267 900
Taxable Value$5 267 900