4666 ACKEE RD

KISSIMMEE, Florida 34758 · Osceola County · Parcel 092728580100013270

$370 300
Assessed Value
$370 300
Market Value
Annual Tax
$370 300
Taxable Value
Ownership
OwnerPHAM THANH BINH
Mailing Address4666 ACKEE RD KISSIMMEE FL 34758
Property Details
Year Built2024
Living Area2 758 sq ft
Lot Size6 970 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$305 300
Just (Market) Value$370 300
Assessed Value$370 300
Taxable Value$370 300
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $480 000 01
1 de marzo de 2024 $5 064 200 05