3547 CANOE CREEK RD

KENANSVILLE, Florida 34739 · Osceola County · Parcel 012931531200010270

$12 900
Assessed Value
$98 600
Market Value
Annual Tax
$12 900
Taxable Value
Ownership
OwnerBATES MORGAN WHITNEY
Mailing Address4450 QUAIL ROOST RD SAINT CLOUD FL 34772
Property Details
Lot Size355 885 sq ft
Use Code069
Valuation Breakdown
Land Value$12 300
Building Value$600
Just (Market) Value$98 600
Assessed Value$12 900
Taxable Value$12 900