2967 SHARP RD

KISSIMMEE, Florida 34744 · Osceola County · Parcel 332530529500012830

$356 300
Assessed Value
$356 300
Market Value
Annual Tax
$356 300
Taxable Value
Ownership
OwnerFSEGOVIA INVESTMENTS USA LLC
Mailing Address2967 SHARP RD KISSIMMEE FL 34744
Property Details
Year Built2024
Living Area2 135 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 000
Building Value$281 300
Just (Market) Value$356 300
Assessed Value$356 300
Taxable Value$356 300
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $450 100 01